- Temmuz 13, 2023
- No Comment
- 95
Fatsa Belediyespor Kesenin Ağzını Açtı
TFF 3.Lig’de mücadele ettiği dört sezondur düşük bütçeli bir kadro kuran ve ligde kalma hedefi belirleyen Fatsa Belediyespor, bu sezon…
TFF 3.Lig’de mücadele ettiği dört sezondur düşük bütçeli bir kadro kuran ve ligde kalma hedefi belirleyen Fatsa Belediyespor, bu sezon şu ana kadar yaptığı transferlerle kesenin ağzını açmışa benziyor.
Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lige çıktığı yıldan bu yana her zaman rakiplerine göre daha düşük bütçeli bir kadro kuran Fatsa Belediyespor, bu yapılanma ile ligde kalma hedefini başarıyla tamamlıyordu. Ordu’yu profesyonel liglerde temsil eden Fatsa Belediyespor’da özellikle Adem Bekar’ın göreve gelmesiyle kulübün borçlarını eritmenin hesapları yapılırken, bu sezon ise farklı bir kimlik oluşacak.
Fatsa Belediyespor’da Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde Muhammed Burak Çelik, Ömürcan Çavuşoğlu, Emre Kara, Muhammed Öztürk, Ertuğrul Usta, Sefa Akın Başıbüyük, Hakan Aydın, Batuhan Nihat Ulutaş ve Kaan Öztürk kadroya katılırken transferler Genel Kurul sonrasında devam etti. Göreve gelen Üzeyir Erdoğan’ın ilk transfer bombası Abdülkadir Özdemir olurken bu transferlerin daha da artacağı öğrenildi.
Ayrıca yeni kulüp başkanı Üzeyir Erdoğan’ın kulübü yönetecek teknik direktör konusunda görüşmelerinin olduğu ve ligi iyi tanıyan bir teknik adamı takımın başına getirmek istediği öğrenildi.
SAMET KARADAĞ