- Temmuz 2, 2023
- No Comment
- 111
Fatsa Belediyespor Kongreyi Bekliyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve yeni sezon öncesinde Olağanüstü Genel Kurul kararı alan Fatsa Belediyespor, 12 Temmuz’da Fatsa Kültür Sarayı’nda…
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve yeni sezon öncesinde Olağanüstü Genel Kurul kararı alan Fatsa Belediyespor, 12 Temmuz’da Fatsa Kültür Sarayı’nda toplanacak.
2023-2024 sezonu öncesinde Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar’ın görevi Fatsalı iş insanı Üzeyir Erdoğan’a devir etmesi konuşuluyordu. İki isim yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını birlikte yürütürken, Fatsa Belediyespor’da Olağanüstü Genel Kurul 12 Temmuz’da olacak.
Fatsa Belediyespor’un yapılacak değişim ile birlikte vites yükseltmesi beklenirken, Sarı-Lacivertli ekip şu ana kadar Muhammed Burak Çelik ve Ömürcan Çavuşoğlu’nu kadrosuna kattı. Fatsa Belediyespor’un muhtemel yeni başkanı olması beklenen Üzeyir Erdoğan’ın ise takımın yeni teknik direktörünü kongre sonrasında açıklaması bekleniyor.
Kongreye kadar bazı transferleri açıklamaya devam etmesi beklenen Fatsa Belediyespor’da Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu 12 Temmuz 2023 Çarşamba günü saat 14.00’da Fatsa Kültür Sarayında gerçekleştirecek. Genel kurulda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde 19 Temmuz 2023 Çarşamba günü yine aynı yer ve saatte gerekli çoğunluk sağlanmaksızın yapılacak.
SAMET KARADAĞ