- Temmuz 1, 2023
- No Comment
- 82
Fatsa Belediyespor, Orduspor 1967 A.Ş.’nin Forvetini Alıyor
Yeni sezonda daha iddialı kadro kurmak isteyen Fatsa Belediyespor, geride kalan sezonun devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.’den ayrılan forvet oyuncusu…
Yeni sezonda daha iddialı kadro kurmak isteyen Fatsa Belediyespor, geride kalan sezonun devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.’den ayrılan forvet oyuncusu Hakan Aydın ile prensipte anlaşmaya vardı.
TFF 3.Lig’de yeni sezon öncesinde Genel Kurul kararı alan ve yeni kulüp başkanını bekleyen Fatsa Belediyespor’da transfer çalışmaları başladı. Orduspor 1967 A.Ş.’den eski kalecisi Ömürcan Çavuşoğlu ve Belediye Kütahyaspor’dan yine eski oyuncusu Muhammed Burak Çelik’i alan Fatsa Belediyespor, forvet transferini de Ordu’da daha önce oynayan bir isimle yapabilir.
Fatsa Belediyespor, 2021-2022 sezonunun devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.’ye transfer olan ve Play-Off oynama başarısı gösteren Hakan Aydın’a kancağı taktı. 1993 doğumlu Trabzon doğumlu forvet oyuncusu geçen sezona da Orduspor 1967 A.Ş. ile başlarken devre arasında Muş 1984 Muşspor’a transfer olmuştu.
Kariyerinde Orduspor 1967 A.Ş. forması ile çıktığı maçlarda 7 kez gol atma başarısı gösteren 30 yaşındaki tecrübeli forvet oyuncusu, 3.Lig’de çıktığı 190 maçta ise toplamda 49 kez fileleri havalandırdı. Aydın, 2.Lig’de 64 maçta 8 gol atarken Bölgesel Amatör Lig’de ise sahaya çıktığı 18 maçta 7 kez gol atmıştı.
SAMET KARADAĞ