Fatsa Belediyespor Otobüsü Trafik Kazası Geçirdi !

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, Çankaya Futbol Kulübü maçı için Ankara deplasmanına giderken kötü hava şartları nedeniyle trafik kazası geçirirken kazada can kaybı olmaması büyük teselli oldu.

Başkent Ankara’da Çankaya Futbol Kulübü ile karşılaşacak olan Fatsa Belediyespor, kara yolu ile maçın oynanacağı şehre hareket ederken büyük bir kaza geçirdi. Fatsa Belediyespor otobüsü yerdeki buzlanma nedeniyle Kırıkkale Delice’de kaza yaptı. Otobüs yan yatarken, kazada bazı kişilerde ufak sıyrıklar oluştu.

Yolda yaşanan buzlanmadan dolayı bariyerlere saplanan Fatsa Belediyespor otobüsü, yavaşladıktan sonra kara saplanarak yan yattı. Kazayı yakından gören kişilerin, otobüsün kara saplandığı için hızını kaybettiğini ve olası bir takla atma riskinden kurtulduğunu belirtti.

Kulüp Başkanı Adem Bekar, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu ve teknik heyet, Kulüp personelleri ve futbolcuları taşıyan otobüste bazı isimler hafif sakatlanırken, Çankaya Futbol Kulübü-Fatsa Belediyespor maçı ileri bir tarihe ertelendi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!