- Kasım 5, 2022
- No Comment
- 90
Fatsa Belediyespor Puanı Son Nefeste Kaptı ! 1-1
TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor, zirve mücadelesi veren Kepez Belediyespor’u konuk ettiği 10.hafta maçında beraberliği uzatma anlarında kurtardı 1-1 Ligde…
![Fatsa Belediyespor Puanı Son Nefeste Kaptı ! 1-1](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2022/11/Screen-Shot-1444-04-11-at-14.00.53-1.png)
TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor, zirve mücadelesi veren Kepez Belediyespor’u konuk ettiği 10.hafta maçında beraberliği uzatma anlarında kurtardı 1-1
Ligde kötü günler geçiren ve şu ana kadar oynadığı maçlarda sadece bir kez kazanabilen Fatsa Belediyespor, 10.hafta maçında kendi saha ve seyircisi önünüzde ligin flaş takımlarından Kepez Belediyespor’u konuk etti.
Sakatlığı bulunan Gökhan Açıkgöz’ün maç kadrosunda olmadığı ve Mustafa Değirmenci’nin yedek kulübesinde olduğu maçta iki ekil ilk yarıda dengeyi korudu. Konuk ekip 52.dakikada 1-0 öne geçerken son yarım saatte Fatsa Belediyespor teknik direktörü Niyazi Hüseyinoğlu’nun arka arkaya hamleleri geldi. Gol için rakip kaleye yüklenen Fatsa Belediyespor, istediği golü 90+4.dakikada buldu ve skoru 1-1 yaparak bu sezon 6.beraberliğini aldı.
Fatsa Belediyespor ligde önümüzdeki hafta altı sıraların en kritik maçında deplasmanda Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.’nin konuğu olacak.
Stadyum: Fatsa İlçe Stadyumu
Hakemler: Göksu Furkan Güngör, Mücahit Şentürk, Mustafa Kırbaş, Muhammed Burak Tufan
Fatsa Belediyespor: Mehmet Akif Önal, Gökhan Günel, Emrah Günaydın, Bilal Can İner, Yiğit Köse (Dk.87 İbrahim Halil Aksu),Ramazan Üzer (Dk.62 Cemilcan Eryılmaz), Batuhan Eren, Şahinali Terzi, Cihan Halil (Dk.62 Gökdeniz Patan), Harun Atalay (Dk.70 İlyas Kahraman), Umut Koray Öz
Kepez Belediyespor: İsmail Keskin, Deniz Keskin, Ömer Memiş, Mete Karahan, Mehmet Kaan Türkmen, Berkay Öztuvan, Abdurrahman Üresin, Serkan Özen, Yunus Özdemir (Dk.81 Zeki Kaan Satıoğlu), Ali Sinan Gayla, Ozan Can Dursun
Goller: Dk.90+3 Gökhan Günel (Fatsa Belediyespor), Dk.52 Mehmet Kaan Türkmen (Kepez Belediyespor)
Sarı Kartlar: Gökhan Günel, Emrah Günaydın, Bilal Can İner (Fatsa Belediyespor), Yunus Özdemir, Deniz Keskin (Kepez Belediyespor)
SAMET KARADAĞ