- Ağustos 2, 2023
- No Comment
- 157
Fatsa Belediyespor Sezonu Açıyor
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, yeni sezon öncesindeki ilk antrenmanı için yarın sahaya inecek ve 2.Etap kamp çalışmaları için 15…
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, yeni sezon öncesindeki ilk antrenmanı için yarın sahaya inecek ve 2.Etap kamp çalışmaları için 15 gün sonra Afyon’a gidecek.
2023-2024 sezonunda yeni bir kimlik ile 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor, yeni sezonda yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosunda köklü değişiklik yapmıştı. Kulüp Başkanlık görevine Üzeyir Erdoğan’ı seçen ve devamında teknik direktörlük görevine Murat Parlak’ı getiren Fatsa Belediyespor’da iç ve dış transferlerde de hamleler gecikmemişti.
Fatsa Belediyespor yeni sezonun ilk antrenmanını ise yarın yapacak. Fatsa İlçe Stadyumu’nda toplanacak olan Fatsa Belediyespor, hafif bir antrenman ile sezonu açacak. Teknik Direktör Murat Parlak önderliğinde hazırlıklara başlayacak olan Fatsa Belediyespor, sezonun 1.Etap çalışmalarını Ordu’da yapacağı 15 günlük antrenmanla sürdürecek.
Fatsa Belediyespor, yeni sezon öncesinde ise Afyon’a gidecek ve hazırlık maçı ağırlıklı olan 2.Etap kamp çalışmasını Afyon’da yapacak. Fatsa Belediyespor’un Afyon kampında en az 3 hazırlık maçı yapacağı öğrenildi.
SAMET KARADAĞ