Fatsa Belediyespor’a Altyapıdan Takviye !

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun isteği ve altyapı antrenörlerinin raporu doğrultusunda 3 futbolcu A takımda dahil edildi.

2020-2021 sezonunda devre arasında ayrılan futbolcuların olduğu Fatsa Belediyespor’da transferler öncesinde kapalı olan transfer tahtasının açılması beklenirken, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu gözünü altyapıya dikti. Fatsa Belediyespor’da U19 takım kadrosunda yer alan 2002 doğumlu Selim Özel, Fatih Şişman ve 2001 doğumlu Burak Topduman A takıma çıkarıldı.

Sezon başından bu yana antrenmanlarını sürdüren Fatsa Belediyespor U19 takımı’nda A takıma çıkarılan 3 futbolcu ile Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun gözüne girmesi halinde profesyonel sözleşme imzalanacak. Selim Özel ve Fatih Şişman’ın bonservisleri Dolunayspor, Burak Topduman’ın bonservisi ise Saygı Gençlikspor’da yer alıyor.

Fatsa Belediyespor’da ikinci yarı öncesinde şu ana kadar Rıdvan Sönmez, Rıdvan Sağlam, Cevat Can Ekinci, Sinan Yazıcı ve Hacı Şükrü Çiçek ile yollar ayrıldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!