- Ağustos 28, 2023
- No Comment
- 251
Fatsa Belediyespor’da Dört Sezon Sonra İlk Yaşanacak
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor’da yeni sezonda teknik direktörlük konusunda Murat Parlak ile anlaşma sağlanırken, Ordu ekibinde dört…
![Fatsa Belediyespor’da Dört Sezon Sonra İlk Yaşanacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/murat-parlak-1.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor’da yeni sezonda teknik direktörlük konusunda Murat Parlak ile anlaşma sağlanırken, Ordu ekibinde dört sezon aradan sonra ilk kez yedek kulübesinde Ordulu teknik direktör olmayacak.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de hedef değiştiren ve geçmiş sezonlardaki küme düşme hedefini yeni sezonda 2.Lig olarak belirleyen Fatsa Belediyespor’da, yeni sezonda bir ilk yaşayacak. 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan ve 3.Lig’e çıkan Fatsa Belediyespor 5 sezon boyunca kümede kalma başarısı göstermişti.
Fatsa Belediyespor’u 3.Lig’e yükseldiği ilk sezon Can Güven ve İsmail Cem Bambaz takımı çalıştırırken, takibindeki sezonda ise Ordulu teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu takımın başına geçerek üç tam sezon takımı yöneten isim olmuştu. Niyazi Hüseyinoğlu, 2022-2023 sezonunda da takımı çalıştırırken alınan kötü sonuçların ardından görevden ayrılmış ve kalan maçlarda takımı Ordulu teknik direktör Taner Gürsoy çalıştırmıştı.
TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor’da yeni sezonda başkanlık görevine gelen Üzeyir Erdoğan ise dört sezon sonra bir ilki gerçekleştirdi ve takımın başında Murat Parlak’ı getirerek dört yıldır süren Ordulu teknik direktör şemasını sonlandırdı.
SAMET KARADAĞ