- Kasım 12, 2022
- No Comment
- 74
Fatsa Belediyespor’da Kan Kaybı Sürüyor ! 3-1
TFF 3.Lig’de zor günler geçiren Fatsa Belediyespor, ligim 11.hafta maçında deplasmanda Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’ye kaybederek büyük bir yara aldı. 3-1…
TFF 3.Lig’de zor günler geçiren Fatsa Belediyespor, ligim 11.hafta maçında deplasmanda Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’ye kaybederek büyük bir yara aldı. 3-1
2022-2023 sezonunun ilk 10 haftalık sürecinde sadece bir maç kazanabilen ve alt sıralara gerileyen Fatsa Belediyespor, ligin en önemli maçlarından birisinde kendisi gibi alt sıralarda yer alan Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. ile karşı karşıya geldi.
Özellikle gol yollarında büyük sıkıntılar çeken Fatsa Belediyespor, yine istediği gol pozisyonlarına girmediği maçta puan ya da puanlar da alamadı. Maçın 12.dakikasında geriye düşen Fatsa Belediyespor, ikinci yarının başında beraberliği sağlarken son 10 dakikaya 1-1 girildi. Ev sahibi ekipte Ulaş Zengin son 10 dakika içinde iki gol daha atarak maçı hat-trick ile tamamladı.
Fatsa Belediyespor aldığı mağlubiyetle birlikte kötü gidişatını sürdürdü ve ligde maç fazlalığı olmasına rağmen 15.sıraya geriledi.
Stadyum: Tepecik Şenol Güneş Stadyumu
Hakemler: Uğurcan Gökler, Vedar Hoşnam, Adem Mazlum, Onuralp Enes Öz
Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.: Ramazan Evren Üstündağ, Umut Kerem Ayar, Furkan Çoban, Selim Dedekoç, Doğukan Bad, Mert Kurt, (Dk.64 Ufuk Er), Kayhan Arduç (Dk.78 Yasin Kargı), Caner Solmaz, Ulaş Şimşek (Dk.85 Mert Ali Akın), Volkan Keskin (Dk.46 Alperen Topçular), Erçağ Evirgen
Fatsa Belediyespor: Mehmet Akif Önal, Gökhan Günel, Emrah Günaydın, İlyas Kahraman, Yiğit Köse, Ramazan Üzer, Batuhan Eren, Harun Atalay (Dk.89 Gökdeniz Patan), Bilal Can İner, Şahinali Terzi (Dk.61 Mustafa Değirmenci), Umut Koray Öz (Dk.61 Cemilcan Eryılmaz)
Goller: Dk.12,81 ve 84 Ulaş Şimşek (Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.), Dk.53 Yiğit Köse (Fatsa Belediyespor)
SAMET KARADAĞ