- Eylül 25, 2023
- No Comment
- 147
Fatsa Belediyespor’da Kupa Hazırlıkları Başladı
TFF 3.Lig’de iki haftadır galip gelen Fatsa Belediyespor, Çarşamba günü oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur maçı hazırlıklarına başladı. 2023-2024 sezonunda…
![Fatsa Belediyespor’da Kupa Hazırlıkları Başladı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Fatsa-Belediyespor.jpeg)
TFF 3.Lig’de iki haftadır galip gelen Fatsa Belediyespor, Çarşamba günü oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur maçı hazırlıklarına başladı.
2023-2024 sezonunda lige mağlubiyetle başlayan Fatsa Belediyespor daha sonra ise Osmaniyespor Futbol Kulübü işe Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş.’yi üst üste yenmeyi başarmıştı. İki haftada aldığı galibiyetlerle birlikte iyice moral bulan Fatsa Belediyespor’da gözler Merkür Jet Erbaaspor ile oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçına çevrildi.
Geçen sezon ligde Merkür Jet Erbaaspor ile aynı grupta mücadele eden Fatsa Belediyespor, sezonun ilk yarısında deplasmanda oynadığı maçta 1-1 berabere kalmıştı. Fatsa Belediyespor, sezonun ikinci yarısında ise Fatsa İlçe Stadyumu’nda 90+1.dakikada bulduğu golle rakibi ile 3-3 berabere kalmıştı.
Merkür Jet Erbaaspor ile Fatsa Belediyespor arasındaki Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur maçı 27 Eylül Çarşamba günü saat 14:00’de Erbaa İlçe Stadyumu’nda oynanacak. İki ekip 2018-2019 sezonunda yine Ziraat Türkiye Kupası’da karşı karşıya gelmiş ve Tokat ekibi penaltılarla tur atlayan taraf olmuştu.
SAMET KARADAĞ