Fatsa Belediyespor’da Moraller İyice Bozuldu !

2022-2023 sezonunda aldığı kötü sonuçlarla birlikte iyice alt sıralara gerileyen Fatsa Belediyespor’da, geçen hafta sonu deplasmanda alınan Büyükçekmece Tepecikspor mağlubiyetinin ardından moraller iyice bozuldu.

Yeni sezon öncesinde kısa bir teknik direktör sorunu yaşayan ve takımı üç yıldır çalıştıran Niyazi Hüseyinoğlu’nun yeni sezonda takımda kalmak için kadro kalitesinin yükseltilmesi isteği karşısında planlamasını bozmayan Fatsa Belediyespor’da Kulüp Başkanı Adem Bekar, Niyazi Hüseyinoğlu’nu ile görüşerek aynı planlama ile görevini sürdürmesi konusunda ikna etmişti.

Fatsa Belediyespor’u üç sezondur mütevazı bütçe ve kadro ile ligde tutmayı başaran ve zaman zaman Play-Off yarışına girmeye çalışan Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun ekibi için yeni sezonda ise işler yolunda gitmiyor. Geçen sezonki kadroyu neredeyse tamamıyla değiştiren ve yepyeni bir kadro kuran Fatsa Belediyespor, ligde oynadığı 11 maçta sadece 1 galibiyet alarak 18 takımlı ligde 17.sıraya geriledi.

Kümede kalma yolunda rakibi olan Büyükçekmece Tepecikspor’a geçen hafta kaybeden ve rakibinin dört basamak birden sıçramasına vesile olan Fatsa Belediyespor, Akhisarspor maçı hazırlıklarına ise moralsiz başladı. Sakatlığını atlatan ve maç kondisyonu sorununu çözmeye çalışan Mustafa Değirmenci’nin ilk 11’de başlaması beklenen maçta cezalı ya da eksik ise bulunmuyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!