- Mart 19, 2024
- No Comment
- 141
Fatsa Belediyespor’da Ömürcan Eski Günlerini Hatırladı
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da Kuşadasıspor karşısında ilk yarının son anlarında penaltı kurtaran Ömürcan Çavuşoğlu, Fatsa Belediyespor’da geçmiş sezonlarda…
![Fatsa Belediyespor’da Ömürcan Eski Günlerini Hatırladı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Omurcan-Fatsa-Belediyespo.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da Kuşadasıspor karşısında ilk yarının son anlarında penaltı kurtaran Ömürcan Çavuşoğlu, Fatsa Belediyespor’da geçmiş sezonlarda birçok penaltı kurtarırken bu maçla birlikte istatistiğine bir tik daha koyarak takımının kazandığı maçta en etkili performansı gösteren isim oldu.
Dört sezon formasını giydiği Fatsa Belediyespor’dan geçen sezon başında ayrılan ve Orduspor 1967 A.Ş.’ye transfer olan Ömürcan Çavuşoğlu, yeni sezonda yeniden Fatsa Belediyespor’a dönmüştü. Şehrin batı yakasına yeniden dönen Ömürcan Çavuşuğlu, Fatsa Belediyespor’un Pazar günü oynadığı Kuşadasıspor maçında eski günlerini yeniden hatırlattı. Fatsa Belediyespor formasıyla daha önceki yıllarda gösterdiği performans ile takımını ayakta tutan isimlerden birisi olan Çavuşoğlu, bu sezon özellikle ikinci yarıda takımla birlikte performans düşüklüğü yaşarken, Kuşadasıspor maçında ise uzun süredir yapmadığı bir şeyi de yapmıştı.
Ömürcan Çavuşoğlu, geçen sezon Orduspor 1967 A.Ş.’de lig genelinde gösterdiği performans ile dikkat çekmesine rağmen Play-Off maçlarında farklı bir performans ortaya koymuştu. Bu sezon Fatsa Belediyespor forması ile Play-Off yarışı içerisinde olan takımın parçası konumundaki Ömürcan Çavuşoğlu, takımının 1-0 geride ve 10 kişi olduğu Kuşadasıspor maçında penaltı kurtardı. Ömürcan Çavuşoğlu, ilk yarıda kurtardığı penaltı ile takımını ayakta tutarken maçın ikinci yarısında iki gol bulan Fatsa Belediyespor maçı kazanmayı başardı.
Kariyerinde farklı takımlarda forma giyen ve forma giydiği takımlarda en fazla 124 maç ile Fatsa Belediyespor olan Ömürcan Çavuşoğlu, bu sezon 21 maça çıkarken bu maçlarda 18 kez gol yerken 8 maçta ise kalesini gole kapatmıştı.
SAMET KARADAĞ