Mart 28, 2023

Fatsa Belediyespor’da Sessizlik Bozulmadı !

2021-2022 sezonunun ikinci yarı hazırlıklarını Ordu Fatsa’da sürdüren Fatsa Belediyespor’da transfer sessizliği henüz bozulmadı.

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve küme düşme potasında uzak kalmak isteyen Fatsa Belediyespor, sezonun ilk yarısında bu hedefimde başarılı olmuştu. Sarı-Lacivertli ekip, ikinci yarı hazırlıklarını ise sürdürüyor.

Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu ve ekibi önderliğinde Fatsa İlçe Stadyumu’nda hazırlanan ve kampa gitmeyi tercih etmeyen Fatsa Belediyespor’da transfer çalışmaları ise kapalı kapılar ardında devam ediyor.

Kulüp Başkanı Adem Bekar’ın takımın ekonomik durumundan dolayı daha az maliyetli transfer yapma politikası transfer sürecini yavaşlatırken, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun bir stoper, bir bek ve bir hücum oyuncusu istediği öğrenildi.

Fatsa Belediyespor’da transfer sessizliği sürerken, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, futbolculardan Muhammed Burak Çelik, Ahmet Baykal ve Hüseyin Atalay, Fatsa Bahçesehir Koleji öğrencileriyle buluştu. Ögrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Fatsa Belediyespor cephesi, kendilerine yöneltilen soruları cevaplandırdılar.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!