- Haziran 18, 2023
- No Comment
- 85
Fatsa Belediyespor’da Sözleşmeli Beş Oyuncu Kaldı
Geçtiğimiz sezon mücadele ettiği TFF 3.Lig’de vasatın altında bir performans sergilemesine rağmen ligde kalmayı başaran Fatsa Belediyespor’da, takım kadrosunda yer…
Geçtiğimiz sezon mücadele ettiği TFF 3.Lig’de vasatın altında bir performans sergilemesine rağmen ligde kalmayı başaran Fatsa Belediyespor’da, takım kadrosunda yer alan profesyonel sözleşme sahip sadece 5 futbolcu kaldı.
Profesyonel liglerde mücadele ettiği her sezon mütevazı bir kadro kuran ve küme düşme mücadelesi içerisinde kendine yer bulan Fatsa Belediyespor, geçen sezon TFF 3.Lig 3.Grup’ta oldukça zorlanmıştı. Ligde kalmayı başaran Fatsa Belediyespor, bu süreçte teknik direktör değişikliğine de giderken yeni sezon öncesinde herhangi bir hareketlilik yaşanmadı.
Fatsa Belediyespor, ligde kalmayı garantiledikten sonra ligin son maçlarında genç oyuncuları kullanırken birçok futbolcuya ise sezon sonu izni erken verilmişti. Ordu ekibinde, yeni sezon öncesinde başta kiralık oyuncular olmak üzere bazı isimler takımdan ayrılarak yeni kulüplerle anlaşma zemini arıyor.
Önümüzdeki sezonda da 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor’da kadroda ise sadece 5 futbolcunun sözleşmesi devam ediyor. Sarı-Lacivertli ekipte Batınay Ak, Buğra Civek, Cemilcan Eryılmaz, İdris Güneş ve Serhan Üresin dışında tüm futbolcuların sözleşmesi sona erdi.
SAMET KARADAĞ