- Haziran 26, 2023
- No Comment
- 96
Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Kim Olacak ?
TFF 3.Lig’de yeni sezon öncesinde dış transferde hamlelerine başlayan Fatsa Belediyespor’da, geçen sezonu tamamlayan Taner Gürsoy ile devam edip edilmeyeceği…
TFF 3.Lig’de yeni sezon öncesinde dış transferde hamlelerine başlayan Fatsa Belediyespor’da, geçen sezonu tamamlayan Taner Gürsoy ile devam edip edilmeyeceği henüz açıklanmadı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan ve dış transfer çalışmalarına başlayan Fatsa Belediyespor, aynı zamanda Seçimli Genel Kurulu bekliyor. Kulüp Başkanı Adem Bekar’ın görevi devredeceği iddialı belirtilirken, yeni sezon öncesinde transfer çalışmaları kapsamında ise Adem Bekar’ın yer alması dikkatlerden kaçmadı.
Yeni sezon öncesinde kadrosunu Muhammed Burak Çelik ve Ömürcan Çavuşoğlu ile güçlendiren Fatsa Belediyespor’da, teknik direktör konusunda henüz bir hamle yapmadı. Geçen sezona Niyazi Hüseyinoğlu ile başlayan Fatsa Belediyespor, kötü gidişatın ardından teknik direktör değişikliğine gitmişti ve göreve Taner Gürsoy gelmişti.
Niyazi Hüseyinoğlu geçen sezon Fatsa Belediyespor’da 19 maçta 3 galibiyet, 8 beraberlik ve 8 mağlubiyet alırken, Taner Gürsoy ise 13 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 9 mağlubiyet almıştı. Fatsa Belediyespor’da yeni sezonda göreve bu iki isimden birisinin takımın başında yer alması bekleniyor.
SAMET KARADAĞ