Fatsa Belediyespor’da Tesislere Beklenen İsim !

TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor’da 2008 yılında yapılan Fatsa Belediyespor tesislerinin adı, tesisin takıma kazandırılmasında büyük emeği olan eski başkan İsmail Sarıçiçek’e vefa olara ‘İsmail Sarıçiçek Tesisleri’ oldu.

Fatsa Belediyespor’da Kulüp Başkanı Adem Bekar, Ordu futbolundan tam not alan önemli bir değişikliği açıklaması yaptı. Bekar yaptığı açıklamada Fatsa Belediyespor tesislerinin ismini İsmail Sariçiçek tesisleri olarak değiştirdiklerini söyledi.

Amatör Lig’de mücadele ettiği 2008-2009 sezonu öncesinde Fatsa Belediyespor için yapılan tesislerin açılışında dönemin Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Kaymakamı Mustafa Selman Yurdaer, Eski Başkan İsmail Sarıçiçek ve AKP Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz yaptıkları açıklamada Fatsa Belediyespor’un amatör ligden 3. lig’e yükselmesi için her konuda destek olacaklarını dile getirmişlerdi.

Fatsa Belediyespor, 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de aldığı güzel sonuçların ardından Play-Off maçını da kazarak, 19 yıl aradan sonra 3.Lig’e yükselme başarısı göstermişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!