- Eylül 1, 2023
- No Comment
- 193
Fatsa Belediyespor’da Toplu İmza
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, Afyon kampının son günlerinde teknik ekip ve futbolculara toplu imza töreni yaptı. 2023-2024 sezonunda mücadele…
![Fatsa Belediyespor’da Toplu İmza](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/fatsa-belediyespor.jpg)
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, Afyon kampının son günlerinde teknik ekip ve futbolculara toplu imza töreni yaptı.
2023-2024 sezonunda mücadele edeceği TFF 3.Lig’de hedefi olan bir takım yaratma isteği olan Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan, takımı Afyon kampında ziyaret etmişti. Fatsa Belediyespor’un çiçeği burnunda başkanı Üzeyir Erdoğan, kamp yapılan otelde ise yeni teknik ekip ve futbolcularla birlikte imza töreni düzenledi.
Afyonkarahisar kampının son anlarında yeni teknik direktör Murat Parlak ve futbolcularla yakından ilgilenen kulüp başkanı Üzeyir Erdoğan, takımın yeni yüzleri ile imza günü düzenledi. Üzeyir Erdoğan, “Bu yılki hedefimiz 2. Lig’e yükselmek. İnşallah bu yıl takımımızı şampiyon yapacağız. O sene bu sene diyoruz ve hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz” şeklinde konuştu. Başkan Erdoğan, takımın hedefleri doğrultusunda büyük bir motivasyonla yeni sezon için çalışmalara devam ettiklerini ifade etti.
Fatsa Belediyespor’da Afyon kampı sona ererken takım 4 Eylül’da Fatsa’da toplanacak ve yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.
SAMET KARADAĞ