Fatsa Belediyespor’da Yine Milli Piyango Çekilişi Olacak !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da Kulüp Başkanı Adem Bekar, geçen sene gerçekleştirdikleri Milli Piyango çekilişini bu sene de yapacaklarını ve kulübe gelir sağlamak istediklerini söyledi.

Kulüp Başkanlığı’na geldiğinden bu yana Fatsa Belediyespor’da borçları kapatmaya yönelik hamleler yapan Başkan Adem Bekar, geçtiğimiz sezon yapılan ve büyük ilgi gören Milli Piyango çekilişini bu sezon da gerçekleştirmek istiyor. Fatsa Belediyespor’da büyük önem verilen Milli Piyango çekilişinden elde edilen kar kulübü rahatlatırken, yine önemli bir gelir bekleniyor.

Şu ana kadar bir tane bilet bastırdıklarını ve biletleri 5 bin TL’den satışa sunduklarını belirten Kulüp Başkanı Adem Bekar, Milli Piyango çekilişi sonunda kulübe 5 Milyon Lira gelir elde etmek istediklerini söyledi. Adem Bekar, yoğun ilgi olması halinde daha fazla bilet bastırabileceklerini söyledi.

Fatsa Belediyespor’da geçen sezon yapılan Milli Piyango çekilişinde 1 Adet Dacia Duster, 5 Adet iPhone 12, 5 Adet iPhone 11, 5 Adet Samsung s20 ve 20 Adet iPad 8 verilmişti. Yeni Milli Piyango çekilişinde ise verilecek hediyeler henüz açıklanmadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!