• Ocak 8, 2020
  • No Comment
  • 62

”Fatsa Belediyespor’dan 535 Bin Lira Alacağım Var”

Transfer tahtasını açarak devre arası transferlerine başlayan Fatsa Belediyespor’a, Harbitur Seyahat Acentası sahibi Mevlüt Ekinci’den şok açıklamalar geldi. TFF 3.Lig’de…

 ”Fatsa Belediyespor’dan 535 Bin Lira Alacağım Var”

Transfer tahtasını açarak devre arası transferlerine başlayan Fatsa Belediyespor’a, Harbitur Seyahat Acentası sahibi Mevlüt Ekinci’den şok açıklamalar geldi.

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da sezonun ikinci yarısı öncesinde açılması beklenen transfer tahtası yönetimin özverili çalışması sonrasında açılırken, kulüpten alacaklı olanlar ise dert yanmaya başladı.

”1 yıldır oyalanarak bu güne kadar gelinmiştir”

Fatsa Belediyespor’dan yüklü alacağı olduğunu iddia eden Harbitur Seyahat Acentası sahibi Mevlüt Ekinci çok önemli açıklamalarda bulundu. Ekinci:“Buradan yetkilileri göreve davet ediyorum. Sorumluluklarının bilincine varmalarını istiyorum. Fatsa Belediyespor hepimizin takımı ve bugüne kadar gelinen durumu kamuoyu önünün de Fatsa halkımıza açıklanmasını istiyorum. Bugüne kadar Fatsa Belediyespor’dan mahkeme masrafları ile birlikte 535 Bin Lira alacağım vardır. Ve şu an icrada olup 1 yıldır oyalanarak bu güne kadar gelinmiştir. Hiç kimse bizlere bu zor durumda sahip çıkmamıştır düşünmemiştir.” dedi.

”Fatsa Belediyesine ve Fatsa Belediyespor’u yönetenlere inandık”

Kapısı çalındığında hiç sorgulamadan yardımcı olduğunu belirten Mevlüt Ekinci, artık paraların nerelere aktarıldığını bilmediğini belirtirken: ”Ben bu süreçte ve daha sonra göreve gelen yetkililerin hakkımız olan paraları nereye aktarıldığını ve bu paraların kimin çıkarları için kullanıldığını açıklanmasını istiyorum. Biz Harbitur olarak Fatsa Belediyespor için deplasman konaklamalarını, uçak biletlerini, yemeklerinin tamamını hiç çekinmeden aldık. Çünkü Fatsa Belediyesine ve Fatsa Belediyespor’u yönetenlere inandık. Nerede Fatsa Belediyespor’un paraları, nerede federasyondan gelen paralar, uçak biletleri paraları, nerede Fatsa Belediyespor’u yönetenler. Nerede Fatsa Belediyespor’u bu kadar borca sokanlar? Herkes rahat mı?” diye veryansın etti.

”Bunun hesabını vermelidirler”

Son olarak Fatsa Belediyesi olarak sözler verildiğini ifade eden Ekinci, “Şu gün vereceğiz, bu zaman vereceğiz, sen hallet şöyle ödeyeceğiz diyerek bizi yüz üstü bırakanlar bunun hesabını vermelidirler. Bu arkadaşları besleyip, koruyanlar, yandaşlar bunun vebali de sizin üzerinizdedir. Siyasetin arkasına geçipte kendi çıkarlarını düşünenler davamız davamız deyip Fatsa Belediyespor’u bu hale getirenler, görev aşkıyla tutuşuyoruz diyerek Fatsa Belediyespor’un parasını gasp edenler ve buna el tutanlar, koruyanlar, üstünü örtenler bunların bir gün hesabını vereceksiniz. Allah’ın adaleti şaşmaz. Sizler Fatsa Belediyespor sevdalısı değilsiniz, Fatsa Belediyespor sevdalıları o stadı doldurup takımına destek verenlerdir. Fatsaspora 3 kuruşta olsa yardım edenlerdir.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir