- Temmuz 27, 2023
- No Comment
- 80
Fatsa Belediyespor’dan Duble Transfer
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor dış transferde savunma oyuncusu Sancar Yıldırım ve iç transferde forvet Buğra Civek ile anlaşmaya vardı.…
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor dış transferde savunma oyuncusu Sancar Yıldırım ve iç transferde forvet Buğra Civek ile anlaşmaya vardı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de hedefini şampiyonluk olarak belirleyen ve kurduğu güçlü yönetime oranla güçlü bir kadro kurmanın hesaplarını yapan Fatsa Belediyespor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Fatsa Belediyespor, son olarak Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.’de forma giyen Sancar Yıldırım ve takımda sözleşmesi devamı eden Buğra Civek’i transfer etti.
1995 doğumlu savunma oyuncusu Sancar Yıldırım birçok takımda forma giyerken 2.Lig’de 124, 3.Lig’de ise 61 maça çıktı. 2018-2019 yılından bu yana Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. forması giyen tecrübeli savunmacı, geçen sezon 3.Lig’de 28 maça çıktı.
Amatör Liglerde sayısız maça çıkan ve Çatalcaspor’da profesyonel olan Buğra Civek, geçen sezonun ilk yarısında 17 maça çıktıktan sonra ikinci yarıda Fatsa Belediyespor forması giydi ve 12 maçta sahaya çıkarak 2 gol attı.
SAMET KARADAĞ