Mart 24, 2023

Fatsa Belediyespor’dan Kulübe Maddi Destek !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, yeni sezon öncesinde Eyvan Kafe’de hizmetler devam ederken, kafenin gelirleri Fatsa Belediyespor’a gidiyor.

Kulüp Başkanı Adem Bekar’ın maddi gelir anlamında birçok arayışa girdiği Fatsa Belediyespor’da gündem maddesi Eyvan Kafe. 2021-2022 sezonu önceside iç ve dış transfere başlaması beklenen Fatsa Belediyespor’da, Eyvan Kafe hamlesi kulübe maddi anlamda gelir sağlıyor.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar’ın da ziyaret ettiği Eyvan Kafe, normalleşme süreci ile birlikte güzel görüntülere sahne verdi. Fatsa Belediyespor tarafından işletilen Eyvan Kafe’nin tüm geliri Fatsa Belediyespor’a ekonomik katkı sağlayacak. Çevre düzenlemesi yapılan Eyvan’ın etrafına vatandaşların rahat oturması için oturma grupları yerleştirilirken, şehir içinde bunalan vatandaşların sahilde ağaçların altında serinlemeleri için tercih edeceği bir mekan haline getirildi.

Restore edilip, etrafı peyzaj düzenlemesiyle modern bir hale getirilen Eyvan’ın bu yaz ilçe ve çevre halkının en çok uğradığı yer oldu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!