Fatsa Belediyespor’dan Taraftarına Vefa !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, teknik heyet, futbol ve tribün lideri ile bir arada şekilde rahatsızlığı bulunan Fatsa Belediyespor Taraftarı Kerim Özyurt’u evinde ziyaret etti.

Uzun süredir mücadele ettiği 3.Lig’de beklentileri karşılayan performanslarla ligde kalmayı başaran Fatsa Belediyespor, bu sezonda da alt sıralardan uzak bir performans ortaya koyuyor. Bu sezona özellikle iç sahada kötü sonuçlarla başlamasına rağmen toparlanan ve 13 maçta 4 kez iç sahada taraftarlarını sevindiren Sarı-Lacivertli ekip, saha dışında da taraftarını sevindirdi.

Hastalığından dolayı Fatsa Belediyespor maçlarını evden takip etmek zorunda kalan Fatsa Belediyespor Taraftarı Kerim Özyurt’un ayağına Fatsa Belediyespor gitti. Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Niyazi Hüseyinoğlu, futbolcular Muhammed Burak Burak Çelik ve Mustafa Değirmenci ile tribün lideri Hasan Salih Parlak, Kerim Özyurt’un evine giderek kendisini ziyaret etti.

Kerim Özyurt’a geçmiş olsun dileklerinde bulunan Fatsa Belediyespor cephesi, Özyurt’a aynı zamanda Fatsa Belediyespor forması hediye etti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!