- Ekim 25, 2023
- No Comment
- 278
Fatsa Belediyespor’dan Taraftarlara Müjde
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da Cumhuriyetin 100.yıl dönümünün kutlanacağı 28 Ekim tarihinde Fatsa İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan Darıca Gençlerbirliği maçı…
![Fatsa Belediyespor’dan Taraftarlara Müjde](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/fatsa-belediyespor-logo.jpg)
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da Cumhuriyetin 100.yıl dönümünün kutlanacağı 28 Ekim tarihinde Fatsa İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan Darıca Gençlerbirliği maçı ücretsiz oldu.
2023-2024 sezonunda 8.haftada kendi taraftarı Darıca Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan Fatsa Belediyespor’da kulüp başkanı Üzeyir Erdoğan ve yönetim kurulu tarafından alınan karar neticesinde bu mücadelede bilet satışı yapılmayacak ve müsabaka ücretiz olacak.
Fatsa Belediyespor yönetimi, 28 Ekim tarihinde oynanacak olan ve aynı zamanda Cumhuriyetin 100.yaşının kutlanacağı günde oynanacak maçın ücretsiz olduğunu açıkladı. Kulüpten yapışan açıklamada: “Fatsa Belediyespor yönetimimizin aldığı karar neticesinde Darıca Gençlerbirliği maçında taraftarsalar ücretiz olarak giriş sağlanacaktır. Cumhuriyetimizinin 100. Yılı nedeniyle Başkanımız Üzeyir Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri Darıca Gençlebirliği maçını ücretsiz olarak seyirci girişlerinin olacağını açıkladılar.” ifadeleri yer aldı.
Fatsa Belediyespor yönetimi ayrıca taraftarla atkılarını, formalarını ve Türk Bayraklarını alarak stadyuma gelmeleri mesajını da verdi. Fatsa Belediyespor ile Darıca Gençlerbirliği A.Ş. arasındaki mücadele 28 Ekim Cumartesi günü oynanacak.
SAMET KARADAĞ