- Ocak 22, 2020
- No Comment
- 70
Fatsa Belediyespor’dan Transfer Atağı !
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, eski futbolcusu Hüseyin Cankut Atasoy’un yanı sıra Payasspor’dan Ender Acar’ı kadrosuna kattı. Ligde kalma…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, eski futbolcusu Hüseyin Cankut Atasoy’un yanı sıra Payasspor’dan Ender Acar’ı kadrosuna kattı.
Ligde kalma mücadelesi verdiği 3.Lig 2.Grup’ta, sezonun ikinci yarısında kadrosunu güçlendirme çalışmaları yapan Fatsa Belediyespor iki futbolcuyla daha anlaştı. Daha önce Çankaya Futbol Kulübü’nden Ahmet Şahbaz ve Yeldar Yamaç, Erbaaspor’dan Mükail Baydır, Kozanspor’dan Rıdvan Sağlam ve Başkent Akademispor’dan Muhammed Burak Çelik’i transfer eden Fatsa Belediyespor, iki futbolcuyu transferi daha yaptı.
Geçen sezon Fatsa Belediyespor forması giyen 1994 doğumlu Hüseyin Cankut Atasoy sezonun ilk yarısında Bayrampaşa forması giyerken, 6’sı 3.Lig ve 2’si Türkiye Kupası olmak üzere 8 maçta forma giymişti. 25 yaşındaki oyuncu yarım sezon sonra Sarı-Lacivertlilere geri döndü. Fatsa Belediyespor, 1.5 sezondur Payasspor forması giyen ancak sezonun ilk yarısında resmi maça çıkmayan Ender Acar’ı da transfer etti.
Fatsa Belediyespor’un yeni transferlerinden Hüseyin Cankut Atasoy kariyerinde 2.Lig’de 17 ve 3.Lig’de 59 maça çıkarken, tecrübeli futbolcu Ender Acar ise 3.Lig’de 185 ve Bölgesel Amatör Lig’de de 23 maça çıkmıştı.
SAMET KARADAĞ