- Ekim 13, 2023
- No Comment
- 180
Fatsa Belediyespor’un Şansı Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’ye Tutmuyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve yeni haftada kendi taraftarı önünde Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’yi konuk edecek olan Fatsa Belediyespor, kulüp tarihinde…
![Fatsa Belediyespor’un Şansı Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’ye Tutmuyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/fatsa-belediyespor-logo.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve yeni haftada kendi taraftarı önünde Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’yi konuk edecek olan Fatsa Belediyespor, kulüp tarihinde rakibi ile karşı karşıya geldiği dört maçta galibiyet alamadı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de hafta sonunda Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde Fatsa Belediyespor’un rakibi Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. olacak. Ligde son oynadığı lig maçından farklı mağlup ayrılan Fatsa Belediyespor, Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. karşısında mutlak kazanmak istiyor ancak Sarı-Lacivertli ekip daha önce bunu başaramadı.
Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. ile ilk olarak 2019-2020 sezonunda karşı karşıya gelen ve Fatsa’da ligin 4.haftasında rakibini konuk eden Fatsa Belediyespor, sahadan golsüz berabere kalmıştı. Ordu ekibi, aynı sezon deplasmanda oynadığı karşılaşmada golsüz beraberlik almıştı. Geçen sezon da rakibi ile aynı grupta yer alan Fatsa Belediyespor, sezonun ilk yarısında rakibine deplasmanda 3-1 kaybetmiş, ikinci yarıda ise Fatsa İlçe Stadyumu’nda 2-0 yenilmişti.
Rakibi ile dört kez karşılaşan Fatsa Belediyespor bu maçlardan iki beraberlik ve iki beraberlik alırken rakibine sadece tek gol attı ve bu süreçte kalesinde beş gol gördü. Fatsa Belediyespor ile Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. arasındaki beşinci karşılaşma 15 Ekim Pazar günü saat 14:30’da oynanacak.
SAMET KARADAĞ