- Aralık 6, 2019
- No Comment
- 86
Fatsa Deplasmanda Kazanmak İstiyor !
TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, deplasmanda oynayacağı Fethiyespor maçını kazanarak bu sezon deplasmanda ilk kez kazanmak istiyor. Mücadele…
![Fatsa Deplasmanda Kazanmak İstiyor !](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2022/10/sports-3-1.webp)
TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, deplasmanda oynayacağı Fethiyespor maçını kazanarak bu sezon deplasmanda ilk kez kazanmak istiyor.
Mücadele ettiği 3.Lig’de kalma mücadelesi veren ve kendi sahasında oynadığı son 4 maçta 10 puan alarak yarışta kalan Fatsa Belediyespor, deplasmanda ise yokları oynuyor. Sarı-Lacivertli ekip, ligin 16.haftasında konuk olacağı Fethiyespor’u yenerek deplasmanda galibiyetle tanışmak istiyor.
Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu gözetiminde hazırlıklarını noktalayan Fatsa Belediyespor’da sakatlıklar can sıkarken, geçen hafta fileleri 2 kez havalandıran Fatih Arat’ın ise performansı yüzleri güldürüyor.
Fethiyespor ile Fatsa Belediyespor arasındaki karşılaşma 8 Aralık Pazar günü saat 13:00’da Fethiye İlçe Stadyumu’nda oynanacak. İki ekip arasındaki karşılaşma öncesinde Fethiyespor 26 puanla 2.sırada yer alırken, Fatsa Belediyespor ise 13 puanla 16.sırada yer alıyor.
SAMET KARADAĞ