- Ağustos 1, 2023
- No Comment
- 162
Fatsa Ekibi 9 Ağustos’ta Top Başı Yapacak
2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 3.Ligi’nde mücadele edecek olan 52 Yalıköyspor, yeni sezon antrenmanlarına 9 Ağustos’ta başlayacak. Ordu’yu Kadın Futbolu’nda temsil…
2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 3.Ligi’nde mücadele edecek olan 52 Yalıköyspor, yeni sezon antrenmanlarına 9 Ağustos’ta başlayacak.
Ordu’yu Kadın Futbolu’nda temsil eden üç takımdan birisi olan ve 3.Lig’de geçen sezon Play-Off oynayan 52 Yalıköyspor, yeni sezon öncesinde iç ve dış transferde arka arkaya transferler yaptı.
52 Yalıköyspor’da yeni sezon öncesinde antrenman programı açıklanırken, takım yeni sezon hazırlıkları için 9 Ağustos’ta toplanacak. Fatsa İlçe Stadyumu’nun hemen yanında bulunan Fatsa Ek Saha’da antrenman yapacak olan 52 Yalıköyspor, 18 Ağustos’a kadar çalışacak ve üç günlük iznin ardından 22 Ağustos’ta tekrar toplanacak.
52 Yalıköyspor’da yarıda U17 ile U7 arasında altyapı kayıtları başlarken, ek olarak A Takımda oynayacak olan kadın futbolcular için seçme yapılacağı açıklandı.
SAMET KARADAĞ