- Ağustos 13, 2023
- No Comment
- 240
Fatsa Ekibinde İlk Etap Çalışmaları Sona Erdi
Kadın Futbol 3.Ligi ekiplerinden 52 Yalıköyspor’da yeni sezon öncesinde antrenmanlar başlarken, yönetim kurulu ve teknik ekibin belirlediği antrenman programında ilk…
![Fatsa Ekibinde İlk Etap Çalışmaları Sona Erdi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-Yalikoyspor.png)
Kadın Futbol 3.Ligi ekiplerinden 52 Yalıköyspor’da yeni sezon öncesinde antrenmanlar başlarken, yönetim kurulu ve teknik ekibin belirlediği antrenman programında ilk etap çalışmaları sona erdi.
2022-2023 sezonunda mücadele ettiği 3.Lig’de ligi ikinci sırada bitiren ve Play-Off oynayan 52 Yalıköyspor’da, yeni sezonda hedef direkt olarak 2.Lige yükselmek. Yeni sezon öncesinde yapılanmaya giden ve daha kurumsal bir kimlik belirlemek isteyen Ordu ekibinde, ilk etap çalışmaları sona erdi. 52 Yalıköyspor Kadın Futbol Kulübü izne çıkarken 22 Ağustos’ta tekrar toplanacak.
Yeni sezon öncesinde hazırlıklarına Fatsa Belediyespor stadyumu arkasında bulunan Fatsa Ek Saha’da sürdüren 52 Yalıköyspor’da kamp hakkında açıklamalarda bulunan As Başkan Ulu, “Takımımız 3 gündür tesislerimizde yoğun bir çalışma temposu ile hazırlıklarını sürdürdü. Hem hocamız Abdullah Sözen ile hem mevcut kadromuzla yolumuza devam edecek olmamız güzel sezon erkenden aldığımız tedbirler ve yaptığımız plan ve programlarla sezona erken başlayan takımlardan biri olduk. Fatsa’da yapacağımız kamp ve oynayacağımız hazırlık maçlarıyla sezona en iyi şekilde başlayacağımıza inanıyorum. Takımımızın çalışmalarından memnunum” dedi.
52 Yalıköyspor’da ilk etap çalışmaları 13 Ağustos tarihinde sona erdi ve takım izne çıktı. 3.Lig ekibi iznin ardından 22 Ağustos’da ikinci etaba başlayacak ve 1 Eylüle kadar çalışmalarını sürdürecek.
SAMET KARADAĞ