Mart 24, 2023

Fatsa Halk Eğitim Merkezi Küme Düşmemek İçin Parkeye Çıkacak !

Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde mücadele etmesi beklenen ancak ilk üç haftada parkeye çıkmayan Fatsa Halk Eğitim Merkezi Kadın Voleybol Takımı’nın dördüncü haftadaki Çorum Voleybol maçına çıkması beklemiyor.

2021-2022 sezonunda Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde 14.Grup’ta yer alan ve sezonun ilk maçlarında rakiplerinin karşısına çıkmayan Fatsa Halk Eğitim Merkezi, yeni sezona geç hazırlandı. Ordu ekibi, sezonun ilk maçını dördüncü haftada Pazar günü deplasmanda Çorum Voleybol’a karşı oynayacak.

İlk haftada Fındıklı Gençlik ve Spor maçına çıkmayan ve hükmen mağlup sayılan Fatsa Halk Eğitim Merkezi, ikinci haftada ise küme düştüğünü açıklayan Sungurlu Belediyespor ile rakip olduğu için maça çıkmadı. Ordu ekibi, üçüncü haftada da 3.haftada da Ordu Çamlıkspor ile oynaması gerekirken, Ordu Çamlıkspor’un küme düştüğü için yine maça çıkmadı.

Fatsa Halk Eğitim Merkezi bir kez daha hükmen mağlup olması durumunda 2021-2022 sezonunda küme düşeceği belirtilirken, Ordu temsilcisi, ligdeki ilk maçını 4. haftada 7 Kasım 2021 Pazar günü saat 13:00’da Çorum Atatürk Spor Salonu’nda Çorum Voleybol’a karşı oynayacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!