Mart 20, 2023

Voleybol Kadınlar 2.Lig 14.Grup’ta mücadele eden Ordu temsilcisi Fatsa Halk Eğitim Merkezi Kadın Voleybol Takımı, kendi sahasında konuk ettiği Fındıklı Gençlik ve Spor’a 3-0 kaybetti.

2021-2022 sezonunda mücadele ettiği Voleybol Kadınlar 2.Lig 14.Grup’ta alt sıralarda yer alan bir takım olan Fatsa Halk Eğitim Merkezi, ligin 10.haftasında kendi sahasında parkeye çıktı. Ordu temsilcisi, lideri konuk ettiği maçı ise set alamadan kaybetti.

Fatsa Ahmet Sırımsı Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ilk iki setinde rakibine iyi karşılık veren ancak maçı kazanacak sayılara ulaşamayan Fatsa Halk Eğitim Merkezi, 20-25 ve 22-25 kaybetti. Karşılaşmanın 3.setinde ise rakibi karşısında varlık gösteremeyen Ordu temsilcisi, 11-25 kaybetti set sonrasında maçı da 3-0 kaybetti.

Fındıklı Gençlik ve Spor karşısında aldığı mağlubiyetle birlikte bu sezon 6.mağlubiyetini alan Fatsa Halk Eğitim Merkezi ligde 6.sırada yer alıyor. Ordu’dan galibiyetle dönen Fındıklı Gençlik ve Spor ise oynadığı 8 maçın tamamını kazanarak zirvedeki yerini korudu.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!