• Haziran 3, 2023
  • No Comment
  • 61

Fatsa Off-Road Kulübü ve Halk Eğitim’den Depremzedelere Yardım !

Fatsa Halk Eğitim Merkezi ve Fatsa Offroad Spor Kulübü tarafından 1’incisi düzenlenen “ El Emeği Göz Nuru Eserler Müzayede ile…

 Fatsa Off-Road Kulübü ve Halk Eğitim’den Depremzedelere Yardım !

Fatsa Halk Eğitim Merkezi ve Fatsa Offroad Spor Kulübü tarafından 1’incisi düzenlenen “ El Emeği Göz Nuru Eserler Müzayede ile Buluşuyor” projesinde satılan eserlerden elde edilen 600 bin TL depremzedeler için bağışlandı.

Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen müzayede programına Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Fatsa Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, Sivil Toplum Kuruluşu, Siyasi Parti Temsilcileri, davetliler ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

El Emeği Göz Nuru Eserler Müzayede ile Buluşuyor’ kapsamında, depremzedelere destek amacıyla düzenlenen müzayede de 80 eser bağışlanıldı. Fatsa Offroad Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan’ın yönettiği müzayede de eserler ve sanatçıları tek tek tanıtılarak konuklara gösterildi. Kıran kırana geçen 80 eserin yer aldığı müzayede yoğun ilgi gördü. Müzayedeye ünlü sanatçı Soner Arıca Gitarını, Funda Arar Çantasını ve Beyazıt Öztürk de Takım Elbisesini bağışladı. Tüm eserlerin kısa sürede alıcı bulduğu açık artırmada depremzedelere bağışlanmak üzere 600 bin lira toplandı.

Tarihin en büyük afetlerinden birini yaşadıklarını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem, “Coğrafyamızın çok büyük bir bölümünü etkileyen o depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyorum. Bu akşam burada bir şey almak önemli değil burada bulunmak çok kıymetliydi. Bu güzel gecede yardımlarıyla, hayırlarıyla bu güzel geceye destek olan siz değerli katılımcılara ayrı ayrı teşekkürlerimi, şükranlarımı iletiyorum. Bu şehrin Belediye Başkanı olmaktan dolayı duyduğum şerefi, onuru tekrar belirtiyor hepinizi saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir