Mart 29, 2023

Fatsa Plaj Voleybol Şampiyonu Ordu Bahçeşehir Koleji !

Fatsa Belediyesi tarafından Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Plaj Voleybolu şampiyonluğunu Ordu Bahçeşehir Koleji kazandı.

Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde Fatsa Belediyesi’nin organize ettiği ve bu yıl ilk kez yapılan Plaj Voleybolu Turnuvası heyecanlı maçların ardından sona erdi. 28 Ağustos’ta yapılan ve 14 takımın katılım gösterdiği voleybol turnuvasında 48 maç oynandı.

Demas mevkii Uzunkum Plajında başlayan plaj voleybolu heyecanlı maçlara sahne oldu. Turnuvaların renk kattığı Uzunkum Plajı’nda vatandaşlar çok çekişmeli ve heyecan dolu maçları büyük bir keyifle izledi. Rakiplerini yenerek kupaya uzanan Ordu Bahçeşehir Koleji ise ödülün sahibi oldu.

Plaj oyunları, çeşitli gösteri ve etkinliklerle yaz aylarını Fatsa’da keyifli bir hale getirmek istediklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Belediye olarak Fatsa’da Yaz Etkinlikleri kapsamında gençlere sporu sevdirmek, halkın sosyalleşmesini sağlamak, birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu geliştirmek amacıyla plaj voleybolu ve plaj futbolu turnuvasının bu yıl ilkini düzenledik. Amacımız; sporu oyun, eğlence ve aynı zamanda eğitim deneyimi halinde benimseyerek yaşam biçimine dönüşmesine zemin hazırlamak, birbirini tanımayan insanların tanışıp kaynaşmasına vesile olmak, birlik, beraberlik ve sevgi ile aynı ortamı paylaşmalarına ortam oluşturmaktır. Takımlar güçlü ve çok dişli. Karşılaşmalar çok çekişmeli ve heyecanlı geçiyor. Fair Play ilkelerine bağlı, sevgi, barış, huzur ve kardeşlik içerisinde güzel maçlar olur inşallah. Bu turnuvaları geleneksel hale getirmek istiyoruz. Talep çok fazla. Bu da bizi ayrıca mutlu ediyor. Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!