• Mayıs 25, 2019
  • No Comment
  • 54

Fatsa’da Minik Cimnastikçiler İçin Yaz Kampı Başlıyor !

Fatsa’da yeni hizmete giren ve miniklere Cimnastik Dersi veren Hilal Cimnastik Kulübü, 24 Haziran-19 Temmuz tarihlerinde 1.Dönem Yaz Kampına hazırlanıyor.…

 Fatsa’da Minik Cimnastikçiler İçin Yaz Kampı Başlıyor !

Fatsa’da yeni hizmete giren ve miniklere Cimnastik Dersi veren Hilal Cimnastik Kulübü, 24 Haziran-19 Temmuz tarihlerinde 1.Dönem Yaz Kampına hazırlanıyor.

Altınordu Belediyespor’da forma giyen Oktay Taze ile Beden Öğretmenliği bölümünden mezun olan ve uzun süre Bursa’da antrenörlük yapan Hilal Taze, Fatsa’nın cimnastik alanındaki eksikliğini görüp kolları sıvamıştı. Kısa zamanda bu eksikliği kapatarak Fatsa’da 2.5-13 yaş aralığındaki miniklere profesyonel cimnastik öğreten ekip, yaz okulu için hazırlıklarını yapıyor.

Cimnastiğin çocukların hayatlarına her anlamda olumlu etkileri olduğunu düşünerek hizmet veren Hilal Cimnastik Kulübü, 24 Haziran-19 Temmuz tarihlerinde 1.Dönem Yaz Kampı için kayıtlara başladı.

Hilal Cimnastik Kulübü bünyesinde 3 ve 13 yaş gruplarında kız ve erkek çocuklara yönelik çalışmaların yanı sıra kadınlar için de zumba ve plates dersleri veriliyor.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir