Mart 27, 2023

TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’un yeni transferi Tahir Kurtuluş, yaptığı açıklamada takımın hedefinin üst lige çıkmak olduğunu belirtti.

2021-2022 sezonu öncesinde Ordu Fatsa’da hazırlıklarını sürdüren Fatsa Belediyespor’da, yeni transferlerin takıma kaynaşma süresi çabuk oldu. Kolej havasında geçen antrenmanlarda futbolcuların morali ve isteği göze çarpıyor.

Sezon başında Fethiyespor’dan kadroya katılan 28 yaşındaki sağ bel oyuncusu Tahir Kurtuluş ise önemli açıklamalarda bulundu. Kurtuluş, Fatsa Belediyespor’a geldiği için mutlu olduğunu söylerken “Fatsa’da olduğum ve Fatsa Belediyespor’da oynayacağım için çok mutluyum. Başkanımız Adem Bey’e, yönetim kuruluna ve hocamıza çok teşekkür ederim. Ben de Karadenizliyim. Buralara hakimim. Çok güzel bir yerdeyim. Fatsa’da olmak çok güzel.” dedi.

Yeni sezon hakkında takımın hedefini kendi penceresinden aktaran Tahir Kurtuluş: “Fatsa halkına güzel bir futbol izletmek için burada çalışıyoruz. Güzel bir futbol oynayacağız. Hedefimizin şampiyonluk olduğunu bilsinler. Bu birinci çıkmak olur ya da Play-Off olur. Ama bu takım artık önceki sezonlarda olduğu gibi düşmeye oynamayacak. Sahada kaybedince isyan eden çok futbolcu olduğunu görecekler. Biz artık Fatsa halkına Play-Off, şampiyonluk ve 2.Lig mutluluğunu yaşatmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!