• Ağustos 9, 2023
  • No Comment
  • 72

Fatsa’da Şampiyon Belli

Fatsa Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen 3.Yaz Spor turnuvalarında plaj futbolunda şampiyon belli oldu. Fatsa Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen…

 Fatsa’da Şampiyon Belli

Fatsa Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen 3.Yaz Spor turnuvalarında plaj futbolunda şampiyon belli oldu.

Fatsa Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen 3.Yaz Spor turnuvalarında plaj futbolunda Hilal jimnastik EMG Laminant, plaj voleybolunda Ordu Özel Umut Hastanesi, Sokak basketbolunda ise Game Over takımları şampiyon oldular. Plaj futbolunda ikini Köfteci Burhan, üçüncü Fatsa İdeal Akademi, Plaj voleybolunda ikinu Akkuş Belediye, üçüncü Ünye Meçhul Asker, Sokak basketbolunda ise ikinci Kıyıcılar ve üçüncü Ersin İdman takımı oldular.

Yaz spor turnuvalarının sonuçlanmasının ardından Uzunkum plajında ödül töreni düzenlendi. Ödül törenine Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Belediye Başkan Vekili Muharrem Okyay Sarıhan, Belediye Başkan Yardımcısı Ruhi Özbay ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Halil Bekyürek ve sporcular katıldı. Şampiyon olan ve dereceye giren takımlara ödüllerinin verilmesinin ardından Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar bir teşekkür konuşması yaptı.

3 yıldır geleneksel hale getirdikleri plaj futbolu, plaj voleybolu ve sokak basketbolu turnuvalarının bu senede çok güzel geçtiğini belirten Başkan Kibar, “Ben bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Turnuvaya katılan tüm takımlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Her yıl bu organizasyonun daha güzel olması için başta sporcu kardeşlerimiz olmak üzere görevli arkadaşlarla istişare ediyoruz. Biz eksiklerimizi de sosyal medyadaki yorumlardan da bakarak değerlendiriyoruz. Sportif faaliyetlerimizin olduğu Uzunkum Plajı Fatsa’mızın en önemli yaşam alanlarından biri haline geldi. Alanın bu yılki taleplerine cevap verirken yeni talepleri duymak bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. İnşallah bir yıl sonra çok daha güzel bir yaşam alanında daha kurumsal bir organizasyonla sporcu kardeşlerimizle bir araya geleceğiz.” dedi

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir