- Eylül 4, 2023
- No Comment
- 327
Fatsa’nın Yeni Hocası Gümüşhane’yi Ordu’ya Getirdi
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da yeni sezonda takımın teknik direktörlüğüne getirilen Murat Parlak, geçen sezon görev aldığı Gümüşhane Sportif…
![Fatsa’nın Yeni Hocası Gümüşhane’yi Ordu’ya Getirdi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/murat-parlak-1.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da yeni sezonda takımın teknik direktörlüğüne getirilen Murat Parlak, geçen sezon görev aldığı Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.’den 7 futbolcuyu kadroya aldı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor’da yeni dönem başlıyor. Uzun süredir Ordulu teknik direktörün çalıştırdığı Fatsa Belediyespor’da yeni sezonda yeni başkan Üzeyir Erdoğan takımı geçen sezon Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.’yi çalıştıran Murat Parlak’a emanet etmişti. Afyon kampında takımın başında olan Parlak, yeni sezonda eski takımından yedi futbolcuyu aldı.
TFF 3.Lig ekibi Gümüşhane Spor Faaliyetler A.Ş.’nin başında geçen sene 25 maça çıkan 41 yaşındaki teknik adam Murat Parlak, bu maçlarda 8 galibiyet, 9 beraberlik ve 8 yenilgi almıştı. Gümüşhane ekibi ile 33 puan toplamayı başaran Parlak, eski takımından Fatsa Belediyespor’a getirdiği isimlerle birlikte yeni takımında eski oyuncuları ile bir araya geldi.
Fatsa Belediyespor teknik direktörü Murat Parlak’ın Fatsa Belediyespor’a Gümüşhane ekibinde aldığı isimler Sancar Yıldırım, Abdurrahman İlkyaz, Mikail Albayrak, İzlem Anıl Balakkız, Yusuf Kaan Arslantürk, Mücahit Karagöz ve Sefa Akın Başıbüyük oldu. 7 futbolcunun yeni sezonda Fatsa Belediyespor’da kalıcı olup olmayacağı hafta içerisinde yapılacak lisans işlemleri ile belli olacak.
SAMET KARADAĞ