Fatsa’yı Voleybol Heyecanı Sardı !

2020-2021 sezonu öncesinde Ordu Fatsa İlçesi’nde Fathem Gençlik ve Spor Kulübü antrenmanlara başlarken, 2.Lig’de mücadele edecek takıma destekler başladı.

Ordu’nun Fatsa İlçesi’nin ilk voleybol takımı olan Fathem Gençlik ve Spor Kulübü’nde antrenmanlar başladı. Sezon öncesinde ise takıma destekler başladı. Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran’ın eşi Çiğdem Yaran ve Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın eşi Esra Kibar, Fatsalı sultanlara destek verdi.

Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran’ın eşi Çiğdem Yaran, yaptığı ziyaret esnasında kulüp antrenörleri ile takım hakkında bilgi aldı. Yaran ardından Fathem Gençlik ve Spor Kulübü oyuncuları ile tek tek tanışıp, kendisinin de bir öğretmen olarak kız çocuklarının ufuklarının geniş olması gerektiğini, ruh ve beden sağlığı için takım sporlarının çok önemli olduğunu, güçlü toplumu güçlü kadınların oluşturacağını dile getirirken, takımın her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın eşi Esra Kibar da profesyonel ligde Fatsa’yı temsil edecek olan Fathem Gençlik ve Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Takımın 2. Lige katılım süreci hakkında bilgi alan Kibar, herkesin Fathem Gençlik ve Spor Kulübü’ne destek olmasını istedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!