Mayıs 30, 2023

Federasyon, Orduspor 1967 F.İ.S.K. İçin Kararını Verdi !

TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü maçlarını gece oynamak için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuruda bulunurken, federasyon ise konuyla ilgili olumlu dönüş yaptı.

Kulüp tarihinde ilk kez 3.Lig’de mücadele edecek olan ve bu bağlamda 4 Eylül Cumartesi günü Büyükçekmece Tepecikspor ile tarihi bir maça çıkacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü sevindirici haber geldi.

Mor-Beyazlı ekip ligin ilk haftası ve sonrasında Ordu’da oynayacağı maçları gece oynamak için federasyona başvuruda bulunmuştu. İlk haftalarda 19 Eylül Stadyumu’nda oynayacak olan ardından ise Yeni Ordu Stadyumu çimlerine çıkması beklenen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün bu isteği karşısında ise Türkiye Futbol Federasyonu kararını verdi.

TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün 4 Eylül Cumartesi günü kendi evinde oynayacağı Büyükçekmece Tepecikspor maçı saat 19.15’te başlayacak. Karşılaşma 19 Eylül Stadı’nda oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!