• Mart 24, 2023
  • No Comment
  • 15

Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar Derneklerinden İkişer Adet Konteynır !

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrasında yapılan yardımlar devam ederken Ordu Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir araya gelen Ordu Fenerbahçe Taraftarlar Derneği…

 Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar Derneklerinden İkişer Adet Konteynır !

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrasında yapılan yardımlar devam ederken Ordu Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir araya gelen Ordu Fenerbahçe Taraftarlar Derneği ve Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği, birlikte çalışarak ikişer adet konteynıra malzemeler yükledi ve deprem bölgesine gönderdi.

Yaşanan felaketin ardından tüm Türkiye seferberlik ilan ederken spor camiası da ellerinden gelen tüm yardımları yapmaya devam ediyor. Daha önce Ordu Fenerbahçe Taraftarlar Derneği ve Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği tarafından deprem bölgesine bebek maması, kıyafet, eldiven, bere, atkı, battaniye, hijyen maddeleri yardımı yapılırken, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği ‘Depremzedeler için barınmaya hazır 52 konteyner’ projesine destek veren iki camianın Ordu Taraftarlar Dernekleri ikişer adet konteynır ve malzeme desteği yaptı.

LEVENT KARLIBEL”İKİ KULÜBÜM OMUZ OMUZA VERMESİ ÖZLEDİĞİMİZ BİR TABLO”

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Karlıbel yaptığı açıklamada yapılan yardımdan dolayı gururlu olduklarını söylerken: ”Ordu’daki Ordu Fenerbahçe Taraftarlar Derneği ve Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanları ve temsilcileri ile bir araya geldik. Deprem bölgesi için ikişer konteynır bağış yaptılar ve onu yükleyerek gönderiyoruz. Daha önce de kamyonlar ve yüzlerce koli yardımları bölgeye ulaşmıştı. Bizim birlik ve birlikteliğimiz devam edecek. Sporda kardeşliğin en güzel örneği bugün yaşandı. Tabiki rekabet var ama bu tatlı bir rekabet. İki kulübün omuz omuza olması özlediğimiz bir tablo” dedi.

MELİH ACAR ”ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Ordu Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Melih Acar: ”Bizler ne kadar spor kulübü derneği olsakta böyle konularda yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bir daha böyle kötü günler yaşamamağı diliyoruz. Böyle kötü günlerde Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı ve üyeleri ile bir araya gelmek, omuz omuza olmak bizi mutlu ediyor. Ayrıca Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Karlıbel’ de bu bağışa öncü olduğu için teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

BURÇİN DOĞAN ”RAKİP TAKIMDAN KARDEŞLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK”

Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği Burçin Doğan: ”Ordu Ticaret Odası’nın, Sayın Başkanımız Levent Karlıbel’in 52 konteynır projesi için buradayız. Kendisine bu proje için teşekkür ederiz. Rakip takım dernek başkanımız, üyelerimiz, taraftaları ve kardeşlerimize de teşekkür ederim. Elimizden geldiğince yardımlara devam edeceğiz. Birlikte iş yaptığımız için mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Taraftar Derneklerinden Depreme Destek !

Taraftar Derneklerinden Depreme Destek !

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrasında 10 ilde büyük felaket yaşanırken yurdum dört bir yanından yapılan desteklere Ordu spor camiasından da birçok taraftar…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir