- Temmuz 11, 2023
- No Comment
- 83
Ferdi Konak, Etimesgut Belediyespor ile Anlaştı
Orduspor 1967 A.Ş.’nin kulüp tarihinde ilk kez profesyonel liglerde mücadele ettiği 2021-2022 sezonunun ikinci yarısında kadroda yer olan Ferdi Konak,…
Orduspor 1967 A.Ş.’nin kulüp tarihinde ilk kez profesyonel liglerde mücadele ettiği 2021-2022 sezonunun ikinci yarısında kadroda yer olan Ferdi Konak, yeni sezonda 2.Lig ekibi Etimesgut Belediyespor ile anlaşmaya vardı.
2023-2024 sezonu öncesinde takımlar transfer çalışmalarını sürdürürken bir dönem Orduspor 1967 A.Ş.’de forma giyen Ferdi Konak, yeni takımını buldu. 2021-2022 sezonunda Teknik Direktör Cahit Erçevik’in raporu doğrultusunda 2.Lig ekibi Serik Belediyespor’dan Orduspor 1967 A.Ş.’ye transfer edilen 26 yaşındaki sol bel oyuncusu, forma giydiği 17 maçta 2 asistlik bir performans ortaya koymuştu.
Orduspor 1967 A.Ş. ile geçen sezonun başında yeniden anlaşmaya varıldığı açıklanan Ferdi Konak, bu anlaşmayı bozarak Sarıyer’e transfer olmuştu. Ferdi Konak, Sarıyer’de oynamadan Batman Petrolspor’a transfer olmuş ve geçen sezonu 31 maç oynayarak geçirmişti.
Ferdi Konak, sezonun bitmesiyle birlikte Batman Petrolspor’a veda etti ve yine 2.Lig’de mücadele eden Etimesgut Belediyespor’a imza attı.
SAMET KARADAĞ