- Mart 24, 2024
- No Comment
- 238
Fidangörspor, Adem Aksoy Boztepespor’dan Puanı Kaptı 2-2
Ordu 2.Amatör Lig üçüncü haftasında dört golün atıldığı karşılaşmada Adem Aksoy Boztepespor ile Fidangörspor 2-2 berabere kaldı. 2023-2024 sezonunda Ordu…
![Fidangörspor, Adem Aksoy Boztepespor’dan Puanı Kaptı 2-2](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7887.png)
Ordu 2.Amatör Lig üçüncü haftasında dört golün atıldığı karşılaşmada Adem Aksoy Boztepespor ile Fidangörspor 2-2 berabere kaldı.
2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de üçüncü haftanın açılış maçlarından bir tanesi Karşıyaka Spor Tesisleri 1 Nolu Saha’da oynandı. Adem Aksoy Boztepespor ile Fidangörspor arasında oynanan karşılaşmada dört gol çıktı.
Karşıyaka Spor Tesisleri 2 Nolu Saha’da oynanan maçta ilk yarıda karşılıklı gol atılırken mücadelenin ilk 45 dakikası 1-1 bitti. Adem Aksoy Boztepespor maçın ikinci yarısında öne geçen taraf olurken bu süreçte Fidangörspor son anlarda kazandığı penaltıyı Deniz ile gole çevirdi ve maç 2-2 bitti.
Adem Aksoy Boztepespor ile Fidangörspor, Ordu 2.Amatör Lig 3.haftasında berabere kalarak puanları paylaştı.
SAMET KARADAĞ