• Eylül 14, 2023
  • No Comment
  • 433

Football Manager 2024 Ücretsiz Olarak Telefonlara Geliyor

6 Kasım 2024’de çıkacak olan Football Manager 2024, Mobile oyununu Netflix üyesi olanlara Netflix Games kütüphanesi üzerinden ücretsiz bir şekilde…

 Football Manager 2024 Ücretsiz Olarak Telefonlara Geliyor

6 Kasım 2024’de çıkacak olan Football Manager 2024, Mobile oyununu Netflix üyesi olanlara Netflix Games kütüphanesi üzerinden ücretsiz bir şekilde sunacağını açıkladı.

FM24, FM24 Console, FM24 Touch ve FM24 Mobile’in 6 Kasım’dan itibaren piyasayada olacağı açıklandı. Sports Interactive tarafından geliştirilen, SEGA tarafından yayınlanan bir futbol menajerliği simülasyon oyunu olan Football Manager, 2024 serisinde ise Netflix ile anlaşmaya vardı. Football Manager 2024 oyun içerisinde birçok yenilik olacak, aynı zamanda oyun dışında da farklı bir yenilik yapıldı.

Sports Interactive’nin Football Manager 2024 sürümünde Netflix üyeliği olan bir Football Manager oyuncusunun oyunun Kasım ayında piyasaya çıktığında Netflix mobil uygulaması aracılığıyla FM24 Mobile’ı bulabilecek ve yükleyebileceklerini açıkladı.

İşte o açıklama

Apple telefonlarda özel bir Oyunlar satırında ve Android cihazlarda ayrı bir Oyunlar sekmesinde görünecek. Oyuncular FM24 Mobile’ı App Store ve Google Play’de bulabilirler, ancak giriş yapmak ve futbolda mükemmelliğe giden bir sonraki yolculuğunuza başlamak için bir Netflix hesabına ihtiyacınız olacak. Cihazınızda Netflix’e giriş yapmadıysanız, oyunun yükleme ekranına ulaştığınızda bir giriş yapma isteği alacaksınız. Bu noktada ya Netflix hesap bilgilerinizi girmeniz ya da yeni bir üyelik için kaydolmanız gerekecek.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir