Forvetler Bakıyor, Gürkan Atıyor !

Misli.com 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezon başında transfer edilen forvet oyuncuların attığı gollerin iki katını atan orta saha oyuncusu Gürkan Arslan takımın gol yükünü çekiyor.

Şampiyonluk parolası ile başladığı sezonda son haftalarda galibiyeti unutan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, forvet oyuncuların formsuzluğu da teknik direktör Ali Rıza Sinan Bayraktar’ı düşündürüyor. Sezon başında ileri uca Volkan Akyıldız ve Şükrü Kaan Kılıçarslan’ı transfer eden Ordu temsilcisi, bu iki oyuncudan 10 maçta sadece 3 kez katkı görebildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ligin ilk 10 haftasında atılan 16 golün sadece 3’üne katkı sağlayan forvet oyuncuları deyim yerindeyse uyurken, gol yükünü ise orta saha oyuncuları çekiyor. Misli.com 3.Lig 4.Grup’ta Bursa Yıldırımspor’da 7 golle Hüseyin Çelik gol krallığında ilk sırada yer alırken, ikinci sırada ise 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün orta sahası Gürkan Arslan yer alıyor. Arslan attığı 6 golün 4’ünü ise penaltıdan atarken 1 kezde penaltı vuruşundan yararlanamamıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 6 gollü Gürkan Arslan’ın ardından ise gol yollarında katkı sağlayan isimler 3 golle Sebahattin Usta, 2 golle Şükrü Kaan Kılıçarslan ve 1’er goller Eşref Korkmazoğlu, Muhammed Emin Balcılar, Oğuzhan Birben, Halil İbrahim Pekşen ve Volkan Akyıldız oldu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!