- Ekim 22, 2023
- No Comment
- 254
Galataspor, Ünye Gençlerbirliği’ni Rahat Geçti 6-0
Sezon başından bu yana oynadığı maçlarda rahat kazanan Galataspor, üçüncü hafta müsabakasında Ünye Gençlerbirliği’ni 6-0 yendi. 2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör…
![Galataspor, Ünye Gençlerbirliği’ni Rahat Geçti 6-0](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2130.png)
Sezon başından bu yana oynadığı maçlarda rahat kazanan Galataspor, üçüncü hafta müsabakasında Ünye Gençlerbirliği’ni 6-0 yendi.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de kurduğu kadro ile zirve hesapları içine erkenden giren Galataspor, ligin üçüncü haftasında Ünye Gençlerbirliği ile karşı karşıya geldi. Galataspor, rakibi karşısında yine rahat kazandı
Maçın ilk 40 dakikasında gol sesi çıkmadı ama Galataspor ilk yarının bitimine dakikalar kala iki gol birden buldu ve ilk yarıyı 2-0 önde kapattı. Galataspor, maçın 90 dakikalık bölümünde Cahit Can Şen (2), Doğukan Demir (2) ve Çağrı ile gol bulurken konuk ekip bir kezde kendi filelerini havalandırdı.
Galataspor bu sezon oynadığı üç maçın tamamını kazanarak grubunda liderliğini sürdürdü ve aldığı farklı galibiyetlerle dikkat çelen bir takım haline geldi.
SAMET KARADAĞ