- Nisan 14, 2024
- No Comment
- 345
Galataspor Yarı Final İlk Maçında ‘Şen’ 1-4
Ordu 1.Amatör Lig Play-Off Yarı final ilk maçında Galataspor, Cahit Can Şen (2), Mervan ve Umut Göç’ün golleriyle 4-1 kazandı…
Ordu 1.Amatör Lig Play-Off Yarı final ilk maçında Galataspor, Cahit Can Şen (2), Mervan ve Umut Göç’ün golleriyle 4-1 kazandı ve rövanş öncesinde avantajı cebine koydu.
Dört takımın kaldığı Ordu 1.Amatör Lig’de Yarı Final il maçı Eskipazarspor ile Galataspor arasında oynandı. Karşıyaka 1 Nolu Saha’da oynanan maç 13.30’da başlarken Ordu’daki futbolseverle maça yoğun ilgi gösterdi.
Eskipazarspor ile Galataspor arasındaki maçın ilk yarı seyir zevki düşük bir şekilde geçerken mücadelenin 45 dakikasında gol sesi çıkmadı. Galataspor maçın ikinci yarısında ise bir anda iki gol birden buldu. 50 ile 55.dakikalar arasında Cahitcan iki gol atarken 64.dakikada savunmanın büyük hatasında Mervan boş kaleye gölü gönderdi. Bu golden sonra Umut Göç skoru 4-0 yenerken maçın sonucunu Resul belirledi.
Galataspor’un ilk maçta 4-1 kazandığı Eskipazarspor ile Galataspor arasındaki rövanş mücadelesi önümüzdeki hafta oynanacak.
SAMET KARADAĞ