- Aralık 6, 2023
- No Comment
- 350
Galataspor Yeni Transferler İçin Kolları Sıvadı
Ordu 1.Amatör Lig’deki ikinci sezonunda ligin ilk devresini namağlup bir şekilde C Grubu lideri olarak tamamlayan Galataspor, kadrosunu güçlendirmenin yollarını…
![Galataspor Yeni Transferler İçin Kolları Sıvadı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/12/galataspor.jpg)
Ordu 1.Amatör Lig’deki ikinci sezonunda ligin ilk devresini namağlup bir şekilde C Grubu lideri olarak tamamlayan Galataspor, kadrosunu güçlendirmenin yollarını arıyor.
Geçtiğimiz sezon ilk kez mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off oynama başarısı gösteren ve yeni sezonda yaptığı transferlerle birlikte gözünü şampiyonluğa diken Galataspor, sezonun ilk yarısı maçlarını C Grubu’nda lider tamamlamıştı. Ligde son olarak Eskipazarspor’u 2-1 yenen ve C Grubu’nda zirvede tek başına kalan Galataspor, oynadığı 7 maçta rakip filelere 34 gol atarken sadece 1 kez gol yemişti.
Bu sezon dış transferde kadrosuna 12 futbolcu katan ve transfer ettiği futbolculardan verim almayı başaran Galataspor’da teknik ekip sezonun ilk maçlarının ardından transfer toplantısı yaptı. Yeni transferlerle birlikte geçen sezon takımdaki tecrübeli isimlerden 3 futbolcuyu takımda tutan Galataspor, sezonun ilk yarısında 15 futbolcuyla birlikte altyapıdaki oyuncularıyla karma bir takım yapmıştı.
Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi vermesi beklenen ve geçen sezonki performansını üzerine koymak isteyen Galataspor’da kadroya hangi isimlerin katılacağı ise merak ediliyor.
SAMET KARADAĞ