Haziran 8, 2023

Ordu 1.Amatör Ligin flaş takımlarından Galataspor, yeni sezon öncesinde anlaşmaya vardığı 11 futbolcuya toplu imza töreni düzenleyerek adeta gövde gösterisi yaptı.

2023-2024 sezonun planlamasını henüz bu sezon bitmeden yapmaya başlayan Galataspor adeta rakiplerine gözdağı verdi. Geçen sezon ilk senesi olmasına rağmen Play-Off oynama başarısı gösteren ve yeni sezon öncesinde vites yükselten Galataspor, hem iç hem de dış transferlere resmi imza töreni düzenledi.

Galatasaray Futbol Okulu olarakta bilinen Galataspor yeni sezonda dış transferde Zeytinburnuspor’dan Bahadır Muhammet Dokuz, Gülyalı Turnasuyuspor’dan Bahadır Pazarözyurt, Eskipazarspor’dan Samed İçköprü, Ali Durağı Gençlikspor’dan Doğancan Odabaşı ve Erhan Çelebi, Kirazlimanıspor’dan Barış Gün ve Ulubey Belediyespor’dan Furkan Korkmaz iç transferde ise Kemal Kerem Köksal, Eray Kul, Onur Bıyık ve Güven Biber ile anlaşmıştı.

Karşıyaka Tesisleri’nde bulunan Galataspor Kulüp Binası’na gelen 11 futbolcu resmi sözleşmeye imza atarken, daha sonra Galataspor formasını giyerek poz verdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!