Genç Boksörler Ringe Çıktı !

Ordu’nun ev sahipliğinde yapılan Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nın açılış töreni gerçekleşirken, müsabakalar nefes kesiyor.

Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda 17:00’da yapılan açılış seremonisine Ordu Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanvekili Âdem Atik, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, İl Jandarma Komutanı Tolunay Başer, Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Cihat Demiralp ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ve Şube Müdürleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç; “Bu iklim şartlarına rağmen ilimize gelen tüm antrenör ve sporcularımıza hoş geldiniz diyorum. Sizleri Ordu’da ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Şampiyonayı ilimize layık gören Türkiye Boks Federasyonu Başkanına ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Öncelikle İdlib’te vatanımız için savaşan kahraman askerlerimizin vefatını öğrenmiş bulunmaktayız. Milletimizin başı sağ olsun. Rahmetle anıyoruz. Ülke olarak bu günleri de atlatacağımıza inanıyoruz Çünkü geleceğimizin teminatı olan değerli gençlerimiz sayesinde Türkiye’nin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha Olimpiyat oyunlarında göstereceğiz. İlimizdeki spor faaliyetlerine desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na , Ordu Valisi Seddar Yavuz’a , Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e , Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e, Kurumlarımıza ve Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!