Genç Orta Saha Oyuncusu, Orduspor ile Devam Edecek
Ordu 1.Amatör Ligin yeni ekiplerinden Orduspor, geçen sezon şampiyon olan kadroda yer alan 2004 doğumlu Muhammet Furkan Azak’ı takımda tuttu.…
Ordu 1.Amatör Ligin yeni ekiplerinden Orduspor, geçen sezon şampiyon olan kadroda yer alan 2004 doğumlu Muhammet Furkan Azak’ı takımda tuttu.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da iç transferde hamleler devam ediyor. Daha önce Batuhan Armağan Güldü, Fırat Kaya, Seymen Murat Katırancı, Fuat Can Çelebi ve Ömer Faruk Ateş ile anlaşan Orduspor, yeni genç oyuncularından birisi olan Muhammet Furkan Azak ile anlaştı.
Bu sezon ilk olarak iç transfer yönelen ve iç transferde genç oyuncularla anlaşmayı tercih eden Orduspor, geçen sezon orta sahada oynadığı futbolla şampiyonluğa katkı sağlayan Muhammet Furkan Azak ile yeniden anlaştı. Azak, bir dönem Süper Lig ekibi Atakaş Hatayspor’un altyapısında da oynamıştı.
Futbola Hatay Kartalspor’da başlayan Muhammet Furkan Azak, daha sonra ise Karaağaç Efsanespor, İskenderun Kayraspor ve Atakaş Hatayspor’da altyapılarda forma giymişti. Son olarak yine Karaağaç Efsanespor forması giyen Azak, Orduspor forması ile kariyerindeki ilk şampiyonluğunu yaşamıştı.
SAMET KARADAĞ