- Ocak 28, 2020
- No Comment
- 85
Genç Oyuncunun Ayak Bileği Kırıldı !
Ordu 1.Amatör Lig’de bu sezon genç oyuncularla mücadele eden Fatsa Dolunayspor’da, 2002 doğumlu Fatih Şişman’ın Kabadüz Belediyespor ile oynanan maçta…
Ordu 1.Amatör Lig’de bu sezon genç oyuncularla mücadele eden Fatsa Dolunayspor’da, 2002 doğumlu Fatih Şişman’ın Kabadüz Belediyespor ile oynanan maçta ayak bileği kırıldı.
Ligde oynanan 12.hafta mücadelesinde Fatsa Dolunayspor ile Kabadüz Belediyespor Fatsa Ek Saha’da karşı karşıya gelmişti. Müsabakayı konuk ekip 6-1 kazanırken, maçta akıllarda kalan Fatih Şişman’ın sakatlığı olmuştu. Henüz 17 yaşındaki genç oyuncu acı ile yerde kalırken, apar topar hastahaneye götürülmüştü.
Fatsa Dolunayspor’un 2002 doğumlu genç oyuncusu Fatih Şişman’ın hastahanede yapılan incelemeler sonrasında ayak bileğinin kırıldığı öğrenildi. Aynı zamanda Fatsa Dolunayspor U-19 takımının da önemli bir futbolcusu olan Şişman’ı, Kulüp Başkanı Erhan Çelik ve takım arkadaşları yalnız bırakmadı.
Fatih Şişman’ın sezonu kapattığı öğrenilirken uzun süre sahalardan uzak kalması bekleniyor.
SAMET KARADAĞ